Hoofdmenu

Uitslagen 2013-2014

Ronde Drieschouwen (10 Engelse Mijl van Axel) 15/2/2014 5 - 8,2 - 16 Kilometer

5 kilometer

Plts

StNr

Naam

Woonplaats

Uitsl

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----

-----

-------------------------

--------------------  ----

------

-----

--------

------

-------

1

511

Kevin Strubbe

Adegem

1e

Man

17:16

17,375

3:27

2

530

Michael Penne

Sinaai

2e

Man

17:20

17,308

3:28

3

512

Mauro Cooman

Lede

3e

Man

18:20

16,364

3:40

4

532

Joos Pauwel

Kleit

4e

Man

18:27

16,26

3:41

5

529

Niek Wieland

Axel

5e

Man

19:00

15,789

3:48

6

526

Patrick de Sutter

Stekene

6e

Man

19:08

15,679

3:49

7

533

Pol van de Vijver

Koewacht

7e

Man

20:40

14,516

4:08

8

506

Jos Goossens

Deinze

8e

Man

21:04

14,241

4:12

9

522

Dirk Covent

Halle-Zoersel

9e

Man

21:22

14,041

4:16

10

515

Sabine Vasseur

Axel

1e

Vrouw

22:06

13,575

4:25

11

521

Alwin Bolleman

Axel

10e

Man

22:14

13,493

4:26

12

538

Jean Pierre Nolet

Axel

11e

Man

22:20

13,433

4:28

13

503

Freddy Verstichel

Stekene

12e

Man

23:08

12,968

4:37

14

534

Ronald Roctus

Terneuzen

13e

Man

23:40

12,676

4:44

15

518

Pascal Rikers

Sas van Gent

14e

Man

24:00:00

12,5

4:48

16

537

Juliana Hoogenberg

Axel

2e

Vrouw

24:09:00

12,422

4:49

17

520

Jan Verbeke

Antwerpen

15e

Man

24:11:00

12,405

4:50

18

510

Linda van Rijckegem

Waasmunster

3e

Vrouw

24:30:00

12,245

4:54

19

517

Ludwig van Geyte

Hersevelde

16e

Man

24:44:00

12,129

4:56

20

535

Georges Vonk

St Gillis

17e

Man

24:54:00

12,048

4:58

21

523

William Goossens

Kieldrecht

18e

Man

21:56

13,678

4:23

22

524

Jonas Wagenaer

Melsele

19e

Man

26:18:00

11,407

5:15

23

514

Daisy van der Haegen

Oordegem

4e

Vrouw

26:23:00

11,371

5:16

24

508

Irenee Goethals

Oostakker

20e

Man

26:36:00

11,278

5:19

25

502

Andre Maes

Terneuzen

21e

Man

27:36:00

10,87

5:31

26

519

Annemarie Verbeke

Antwerpen

5e

Vrouw

27:42:00

10,83

5:32

27

513

Johan de Beelde

St. Niklaas

22e

Man

27:58:00

10,727

5:35

28

527

Arnick van der Straeten

Westdorpe

6e

Vrouw

28:14:00

10,626

5:38

29

507

Andre van Goethem

St Gillis Waes

23e

Man

28:50:00

10,405

5:46

30

525

Georges Colman

Rupelmonde

24e

Man

30:15:00

9,917

6:03

31

539

Jac Verberkmoes

Axel

25e

Man

32:10:00

9,326

6:26

32

516

Marie Jeanne Weemaes

St. Gillis Waes

7e

Vrouw

32:36:00

9,202

6:31


8,2 kilometer

Plts

StNr

Naam

Woonplaats

Uitslag

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----

-----

-------------------------

--------------------

----  ------

-----

--------

------

-------

1

625

Sander Post

Terneuzen

1e

Man

28:35:00

16,793

3:34

2

633

Bart Haesebeyt

Zottegem

2e

Man

28:54:00

16,609

3:36

3

674

Francesco de Groote

Gent

3e

Man

30:07:00

15,938

3:45

4

658

Didier Verlee

Sinaai

4e

Man

30:32:00

15,721

3:49

5

646

Anton Smaggghe

Gent

5e

Man

30:34:00

15,703

3:49

6

650

Martijn Kox

Westdorpe

6e

Man

32:04:00

14,969

4:00

7

638

Ronny Wagenaer

Melsele

7e

Man

32:27:00

14,792

4:03

8

631

Peter de Clerck

Waarschoot

8e

Man

33:00:00

14,545

4:07

9

617

Danny de Baere

Waasmunster

9e

Man

33:26:00

14,357

4:10

10

603

Dimitri Cuyvers

Stekene

10e

Man

33:52:00

14,173

4:14

11

620

Chris Schelkens

Doudenoule

11e

Man

33:59:00

14,125

4:14

12

632

Gert-Jan Kolijn

Terneuzen

12e

Man

34:06:00

14,076

4:15

13

635

Ard van Houte

Heikant

13e

Man

34:10:00

14,049

4:16

14

645

Bart Smessaert

Aalter

14e

Man

34:19:00

13,987

4:17

15

655

Remco Ivens

Stekene

15e

Man

35:11:00

13,643

4:23

16

640

Stefan van Damme

Terneuzen

16e

Man

35:15:00

13,617

4:24

17

672

Rene Florussen

Terneuzen

17e

Man

35:19:00

13,591

4:24

18

665

Joakim van Gasse

sint Pauwels

18e

Man

36:11:00

13,266

4:31

19

642

Jos van Gremberghe

Koewacht

19e

Man

36:15:00

13,241

4:31

20

666

Gert de Groote

Zelzate

20e

Man

36:31:00

13,145

4:33

21

667

Chris de Groote

Zelzate

21e

Man

36:34:00

13,127

4:34

22

679

Lauran van den Dries

Kloosterzande

22e

Man

37:15:00

12,886

4:39

23

621

Jochem de Beelde

Sint Niklaas

23e

Man

37:26:00

12,823

4:40

24

673

Trui Gonnissen

Philipine

1e

Vrouw

37:35:00

12,772

4:41

25

653

Bennie Bouterse

Terneuzen

24e

Man

37:37:00

12,76

4:42

26

609

Luc Rogiers

Lede

25e

Man

37:41:00

12,738

4:42

27

616

Werner de Witte

Nieuw Namen

26e

Man

37:47:00

12,704

4:43

28

637

Leo Kaijser

Terneuzen

27e

Man

37:49:00

12,693

4:43

29

639

Simon Harinck

Terneuzen

28e

Man

37:59:00

12,637

4:44

30

681

William Helskens

St-Kruis-Winkel

29e

Man

39:18:00

12,214

4:54

31

677

Marc Goris

Vosselaar

30e

Man

39:22:00

12,193

4:55

32

608

Kristof van de Wiele

Oudenaarde

31e

Man

39:44:00

12,081

4:58

33

634

Marianne Knijf

Philippine

2e

Vrouw

40:50:00

11,755

5:06

34

605

Patrick Ceuppens

Halle

32e

Man

40:53:00

11,741

5:06

35

648

Daan Dieleman

Zaamslag

33e

Man

41:01:00

11,703

5:07

36

654

Erno Dufon

Kieldrecht

34e

Man

41:06:00

11,679

5:08

37

671

Ferre Obbels

Nijlen

35e

Man

41:27:00

11,58

5:10

38

626

Rudy Vlyminck

Sint-Gillis Waas

36e

Man

41:40:00

11,52

5:12

39

636

Etienne Vlegels

Stekene

37e

Man

42:26:00

11,312

5:18

40

629

Kimberley van Waesberghe

Sint Pauwels

3e

Vrouw

42:28:00

11,303

5:18

41

680

Geerd de Ryck

Stekene

38e

Man

42:30:00

11,294

5:18

42

647

Annelies Rombaut

Kieldrecht

4e

Vrouw

42:33:00

11,281

5:19

43

641

Rony Pede


39e

Man

42:39:00

11,254

5:19

44

614

Barry van Aertselaere

Zwijndrecht

40e

Man

42:44:00

11,232

5:20

45

678

wim Kint

Kloosterzande

41e

Man

43:07:00

11,133

5:23

46

612

Marian van Voren

Terneuzen

5e

Vrouw

43:13:00

11,107

5:24

47

607

Andrea Vermote

Evergem

6e

Vrouw

43:18:00

11,085

5:24

48

664

Carla Zegers


7e

Vrouw

43:59:00

10,913

5:29

49

628

Roger Platjouw

Axel

42e

Man

44:10:00

10,868

5:31

50

676

Mia Cleymans

Vosselaaar

8e

Vrouw

44:14:00

10,852

5:31

51

663

Joke cornelissen

Terneuzen

9e

Vrouw

44:23:00

10,815

5:32

52

622

Cedric de Beelde

Sint Niklaas

43e

Man

44:36:00

10,762

5:34

53

606

Francois Illegems

Hingene

44e

Man

44:44:00

10,73

5:35

54

659

Luc Lanaye

Sinaai

45e

Man

44:54:00

10,69

5:36

55

649

Bram Dees

Philippine

46e

Man

45:01:00

10,663

5:37

56

675

Mario Rijckaerd

Axel

47e

Man

45:24:00

10,573

5:40

57

651

Werner Heymans

Sinaai

48e

Man

45:27:00

10,561

5:40

58

618

Isabelle Jacobs

Lokeren

10e

Vrouw

45:34:00

10,534

5:41

59

661

Marie-France Dubs

st-kruis-Winkel

11e

Vrouw

45:41:00

10,507

5:42

60

619

Leander van Haver

Elversele

49e

Man

45:46:00

10,488

5:43

61

662

Natasja Rijk

Hulst

12e

Vrouw

46:22:00

10,352

5:47

62

613

Sanne Mettepenningen

Hamme

13e

Vrouw

46:48:00

10,256

5:51

63

610

Claudia Paelinck

Sinaai

14e

Vrouw

46:52:00

10,242

5:51

64

630

Rudi van Waesberghe

Sint Pauwels

50e

Man

46:55:00

10,231

5:51

65

623

Rita Bijl

Zwijndrecht

15e

Vrouw

47:23:00

10,13

5:55

66

643

Katy de Meyere

Sleidinge

16e

Vrouw

48:21:00

9,928

6:02

67

644

Patrick Pieters

Terneuzen

51e

Man

48:30:00

9,897

6:03

68

670

Maria van Belle

Sleidinge

17e

Vrouw

49:05:00

9,779

6:08

69

624

Willem-Jan de Koeyer

Axel

52e

Man

49:14:00

9,749

6:09

70

656

Mirella den Beer

Axel

18e

Vrouw

49:28:00

9,704

6:11

71

660

Domenique van dn Daele

Wachtebeke

19e

Vrouw

52:07:00

9,21

6:30

72

652

Brigitte de Vrieze

Melsele

20e

Vrouw

54:16:00

8,845

6:47

73

604

Lizette Beelen

Halle

21e

Vrouw

55:10:00

8,701

6:53

74

657

Dick Verhels

Terneuzen

53e

Man

55:19:00

8,677

6:54

75

601

Greta De Vylder

St-Gillis Waas

22e

Vrouw

56:49:00

8,448

7:06

76

668

Rita van Avermaet

assenede

23e

Vrouw

56:52:00

8,441

7:06

77

669

Guy Gaellens

Gentbrugge

54e

Man

56:58:00

8,426

7:07

78

600

Guido Andries

Sint Niklaas

55e

Man

57:05:00

8,409

7:08

79

611

Vik Vandenplas

Brussel

56e

Man

1:06:15

7,245

8:16

80

615

Willem van Der Heyden

Kieldrecht

57e

Man

1:06:38

7,204

8:19


16 kilometer (10 EM)

Plts

StNr

Naam

Woonplaasts

Uitsl

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----

-----

-------------------------

-------------

------

-----

--------

------

-------

1

829

Thomas Buyle

Laarne

1e

Man

56:32:00

16,981

3:32

2

844

Dirk van Wesepoel

Eeklo

2e

Man

57:26:00

16,715

3:35

3

851

Benjamin Gerrits

Axel

3e

Man

58:57:00

16,285

3:41

4

831

Erwin van den Broeke

Axel

4e

Man

59:18:00

16,189

3:42

5

805

Eddy Merckx

Antwerpen

5e

Man

1:00:21

15,907

3:46

6

856

Edwin de la Ruelle

Koewacht

6e

Man

1:02:09

15,447

3:53

7

860

Joris Zaman

Nieuw-Namen

7e

Man

1:02:12

15,434

3:53

8

835

Andy Huybens

Beveren

8e

Man

1:03:15

15,178

3:57

9

809

Patrick van Remortel

Hulst

9e

Man

1:05:07

14,743

4:04

10

818

Jo Verfaillie

Oostakker

10e

Man

1:05:23

14,683

4:05

11

804

Martin Noens

Kemzeke

11e

Man

1:06:17

14,483

4:08

12

857

Sander van Doorn

Terneuzen

12e

Man

1:07:20

14,308

4:11

13

813

Endy Slock

Axel

13e

Man

1:07:26

14,236

4:12

14

815

Dennis Florussen

Terneuzen

14e

Man

1:07:28

14,229

4:13

15

854

Leo Bracke

Axel

15e

Man

1:07:33

14,212

4:13

16

826

Marc Markusse

Terneuzen

16e

Man

1:07:49

14,156

4:14

17

852

Luc D'heer

Moerbeke

17e

Man

1:08:49

13,95

4:18

18

839

Bart Teirlynk

Sint-Kruis-Wi

18e

Man

1:11:17

13,467

4:27

19

820

Tonny van Aertselaere

Melsele

19e

Man

1:11:34

13,414

4:28

20

855

Paul Bosman

Beveren

20e

Man

1:11:46

13,377

4:29

21

812

Frans Verwilling

Hulst

21e

Man

1:11:56

13,346

4:29

22

817

Filip Coppens

Oordegem

22e

Man

1:12:34

13,229

4:32

23

827

Ivan de Keyser

Waesmunster

23e

Man

1:12:47

13,19

4:32

24

806

Pascal Fauconnier

Schoten

24e

Man

1:12:55

13,166

4:33

25

830

Albert van Deuren

Boom

25e

Man

1:14:17

12,923

4:38

26

859

Paul Obbels

Nijlen

26e

Man

1:14:20

12,915

4:38

27

823

Dirk de Bosscher

Lokeren

27e

Man

1:14:26

12,897

4:39

28

858

Serge Martinu

Koewacht

28e

Man

1:14:30

12,886

4:39

29

803

Monique Allets

Hulst

1e

Vrouw

1:14:47

12,837

4:40

30

840

Danny Degroote

Gent

29e

Man

1:14:59

12,803

4:41

31

869

Koen Koutstaal

Hulst

30e

Man

1:15:08

12,777

4:41

32

836

Luc Arens

St. Niklaas

31e

Man

1:16:25

12,563

4:46

33

848

Geert van Hoof

Sleidinge

32e

Man

1:16:37

12,53

4:47

34

800

Marnix de Bakker

Moorslede

33e

Man

1:16:59

12,47

4:48

35

808

Guy van Severen

Lovendegem

34e

Man

1:17:03

12,459

4:48

36

853

Jan de Mits

Ertvelde

35e

Man

1:17:05

12,454

4:49

37

837

Tjeerd Petrus Sijmonsma

Ludwigshafen

36e

Man

1:17:15

12,427

4:49

38

838

Niek van Belzen

Axel

37e

Man

1:17:21

12,411

4:50

39

811

Jean-Pierre Lepoudre

Ichtegem

38e

Man

1:17:24

12,403

4:50

40

821

Eline van Passen

Melsele

2e

Vrouw

1:18:00

12,308

4:52

41

832

Frank van Aertselaere

Burcht

39e

Man

1:18:21

12,253

4:53

42

833

Carine van Aertselaere

wilrijk

3e

Vrouw

1:18:24

12,245

4:54

43

849

Evert Kuijk

Terneuzen

40e

Man

1:18:43

12,196

4:55

44

822

Fiona Reijers

Terneuzen

4e

Vrouw

1:18:53

12,17

4:55

45

810

Marc de Baets

Heusden

41e

Man

1:19:35

12,063

4:58

46

819

Arnold Mannaert

Ossenisse

42e

Man

1:21:08

11,832

5:04

47

862

Marco Bakker

Axel

43e

Man

1:21:58

11,712

5:07

48

841

Haike van de Velde

Etikhove

5e

Vrouw

1:22:09

11,686

5:08

49

842

Wendy van de Velde

Kruishoutem

6e

Vrouw

1:22:45

11,601

5:10

50

865

Marian Sturm

Zaamslag

7e

Vrouw

1:23:02

11,562

5:11

51

846

Ko de Koeyer

Zaamslag

44e

Man

1:23:05

11,555

5:11

52

843

Koen Tuyteleers

Kruishoutem

45e

Man

1:23:14

11,534

5:12

53

825

Dirk van den Hoecke

Zaamslag

46e

Man

1:24:12

11,401

5:15

54

824

Harry Durinck

Kalken

47e

Man

1:24:15

11,395

5:15

55

861

Marjan Bolssens

Nieuw-Namen

8e

Vrouw

1:24:47

11,323

5:17

56

847

Antoine Thoen

Axel

48e

Man

1:24:49

11,319

5:18

57

828

Jos Bos

Aartselaar

49e

Man

1:26:12

11,137

5:23

58

850

Erik Bolleman

Axel

50e

Man

1:26:18

11,124

5:23

59

801

William Verdonck

Beveren/Waas

51e

Man

1:26:32

11,094

5:24

60

816

Philip Plaetinck

Kalkem

52e

Man

1:26:50

11,056

5:25

61

868

Henk Eerkes

Terneuzen

53e

Man

1:30:21

10,625

5:38

62

863

Maurice Dhaene

Lokeren

54e

Man

1:32:45

10,35

5:47

63

834

Carlos de Willemsacker

Aalter

55e

Man

1:36:34

9,941

6:02

64

807

Anthonie Mathys

De Pinte

56e

Man

1:36:40

9,931

6:02

65

802

Didier van den Bulde

Gent

57e

Man

1:37:23

9,858

6:05

66

867

Gerard Klapwijk

Axel

58e

Man

1:38:37

9,735

6:09

67

814

Wim Coppieters

Strombeek-Bev

59e

Man

1:39:24

9,658

6:12

68

845

Romain Bolssens

Kieldrecht

60e

Man

1:39:47

9,621

6:14

69

864

Diane de Rijbel

Stekene

9e

Vrouw

1:52:56

8,501

7:03

70

866

Leen Verbuyst

Lokeren

61e

Man

1:52:59

8,497

7:03

Halve Marathon van Jasperse Transport 1/3/2014 - 5 - 8,2 - 21 Kilometer

5 kilometer

Plts

Nr

Naam

Woonplaats

uitslag

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

1

408

Frederik de Bakker

Waregem

1e

Man

17:21

17,291

3:28

2

416

Michael Penne

Sinaai

2e

Man

17:33

17,094

3:30

3

420

Martijn Kox

Westdorpe

3e

Man

18:30

16,216

3:42

4

424

Steven Verdonck

St. Denijs-Westrem

4e

Man

19:04

15,734

3:48

5

409

Tonny Lauret

Zaamslag

5e

Man

19:11

15,639

3:50

6

423

Nico van de Water

Turnhout

6e

Man

19:18

15,544

3:51

7

411

Douwe Wortman

Axel

7e

Man

20:10

14,876

4:02

8

414

W. Bolleman

Axel

8e

Man

21:30

13,953

4:18

9

422

Peter Deleu

Wielsbeke

9e

Man

23:03

13,015

4:36

10

415

Ronald Roctus

Terneuzen

10e

Man

23:38

12,694

4:43

11

410

Lindsay de Cock

Zottegem

1e

Vrouw

24:05:00

12,457

4:49

12

417

Ryckaerd

Axel

11e

Man

25:26:00

11,796

5:05

13

421

Jessie Verbeke

St. Laureins

2e

Vrouw

25:35:00

11,726

5:07

14

412

Juliana Hoogenberg

Axel

3e

Vrouw

25:52:00

11,598

5:10

15

427

Bram Dees

Philippine

12e

Man

25:55:00

11,576

5:11

16

425

Natasja Rijk

Hulst

4e

Vrouw

26:00:00

11,538

5:12

17

419

Marinja Raymakers

Axel

5e

Vrouw

26:38:00

11,264

5:19

18

418

Eddy Leenknecht

Axel

13e

Man

26:42:00

11,236

5:20

19

400

Judith Kruithof

Zuid Beijerland

6e

Vrouw

27:17:00

10,996

5:27

20

403

Andre van Goethem

St. Gillis

14e

Man

28:28:00

10,539

5:41

21

413

Annick van der Straeten

Westdorpe

7e

Vrouw

29:10:00

10,286

5:50

22

407

Willem van der Heyden

Kieldrecht

15e

Man

30:01:00

9,994

6:00

23

406

Joseph Claes

Keerbergen

16e

Man

31:02:00

9,667

6:12

24

426

JJ. Verberkmoes

Axel

17e

Man

32:15:00

9,302

6:27

25

401

Cyriel Bucheler

Hoboken

18e

Man

32:24:00

9,259

6:28

26

405

Marie Jeanne Weemaes

St. Gillis-Waas

8e

Vrouw

33:39:00

8,915

6:43

Plts

Nr

Naam

Woonplts

uitslag

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

1

247

Kristof de Smet

Zottegem

1e

Man

35:55:00

16,037

3:44

2

227

Dennis vaan den Broeke

Heikant

2e

Man

37:38:00

15,306

3:55

3

243

Gert-Jan Kolijn

Terneuzen

3e

Man

38:47:00

14,852

4:02

4

222

Tony Demaret

Sint-Kruis-Winkel

4e

Man

39:14:00

14,681

4:05

5

225

Louise Renema

Antwerpen

1e

Vrouw

40:55:00

14,077

4:15

6

226

Dirk de Bock

Antwerpen

5e

Man

40:57:00

14,066

4:15

7

221

Cathy Poppe

Terneuzen

2e

Vrouw

41:29:00

13,885

4:19

8

218

Alain Lippens

Ertvelde

6e

Man

41:31:00

13,874

4:19

9

237

Gilles Faas

Terneuzen

7e

Man

41:50:00

13,769

4:21

10

244

Stefan v/d Broeke

Axel

8e

Man

41:55:00

13,742

4:21

11

209

Melanie Roelandt

Wevelgem

3e

Vrouw

42:26:00

13,574

4:25

12

224

Geerd de Ryck

Stekene

9e

Man

43:33:00

13,226

4:32

13

200

Luc Kusseneers

Rumst

10e

Man

43:39:00

13,196

4:32

14

248

Trui Gonnissen

Philippine

4e

Vrouw

44:15:00

13,017

4:36

15

230

Jean-Pierre Nolet

Axel

11e

Man

44:18:00

13,002

4:36

16

228

Jacco Koekkoek

Axel

12e

Man

44:25:00

12,968

4:37

17

216

Ko de Bruyne

Kloosterzande

13e

Man

44:41:00

12,891

4:39

18

238

Bennie Bouterse

Terneuzen

14e

Man

44:55:00

12,824

4:40

19

239

Simon Harink

Terneuzen

15e

Man

45:00:00

12,8

4:41

20

213

Glenn Christiaens

Zele

16e

Man

45:06:00

12,772

4:41

21

210

Andy Vertonghen

Lokeren

17e

Man

45:20:00

12,706

4:43

22

242

William Helskens

Sint-Kruis-Winkel

18e

Man

45:22:00

12,697

4:43

23

203

Marc de Baets

Heusden

19e

Man

45:28:00

12,669

4:44

24

241

Leo Kayser

Terneuzen

20e

Man

46:42:00

12,334

4:51

25

245

Leon van Bavinchoven

Terneuzen

21e

Man

47:03:00

12,242

4:54

26

207

Kristof van de Wiele

Oudenaarde

22e

Man

47:09:00

12,216

4:54

27

217

Kurt Crommelinck

Gijzenzele

23e

Man

47:11:00

12,208

4:54

28

220

Wanda Zegers

Terneuzen

5e

Vrouw

48:14:00

11,942

5:01

29

246

Petro van Doorn

Zaamslag

24e

Man

48:54:00

11,779

5:05

30

223

Marnix Haers

Watervliet

25e

Man

51:42:00

11,141

5:23

31

206

Andrea Vermote

Eeregem

5e

Vrouw

52:02:00

11,07

5:25

32

201

Francois Illegems

Hingene

26e

Man

52:22:00

10,999

5:27

33

235

Marie Jeanne de Keyser

Bellem Aalter

6e

Vrouw

52:32:00

10,964

5:28

34

236

Christian Herteleer

Bellem Aalter

27e

Man

52:36:00

10,951

5:28

35

214

Marian van Voren

Terneuzen

7e

Vrouw

52:39:00

10,94

5:29

36

231

Irenee Goedhals

Oostakker

28e

Man

54:07:00

10,644

5:38

37

240

Patrick Pieters

Terneuzen

29e

Man

55:59:00

10,289

5:49

38

211

Rudi van Waesberghe

Sint-Pauwels

30e

Man

56:33:00

10,186

5:53

39

219

Monique van Bellen

Hulst

8e

Vrouw

56:56:00

10,117

5:55

40

234

Bouchier

Ertvelde

31e

Man

57:39:00

9,991

6:00

41

229

Mirella den Beer

Axel

9e

Vrouw

58:06:00

9,914

6:03

42

232

Maria van Belle

Sleidinge

10e

Vrouw

58:37:00

9,827

6:06

43

233

Veerle