Hoofdmenu

Standaard pagina

Erpelkappersloop 14/02/2015 - 17 Kilometer

Plts

StNr

Naam

Woonplaats

Uitsl

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----

-----

-------------------------

--------------------  ----

------

-----

--------

------

-------

1

849

Erwin van den Broeke

Axel

1e

Man

01:02:19

16,368

03:39

2

857

Dirk van Wesepoel

Eeklo

2e

Man

01:02:50

16,233

03:41

3

859

Sander Post

Terneuzen

3e

Man

01:03:15

16,126

03:43

4

802

Geldof Barthelemy

Heverlee

4e

Man

01:03:35

16,042

03:44

5

852

Bart Haesebeyt

Zottegem

5e

Man

01:04:36

15,789

03:48

6

826

Wilco Boogaard

Middelburg

6e

Man

01:06:00

15,455

03:52

7

823

Dennis Florussen

Terneuzen

7e

Man

01:06:35

15,319

03:55

8

827

Sander d'Hont

Kuitaart

8e

Man

01:06:50

15,262

03:55

9

833

Andy Huybens

Beveren

9e

Man

01:06:58

15,231

03:56

10

804

Marnix Hillaert

Wevershof

10e

Man

01:07:00

15,224

03:56

11

834

Geert Waelput

Vogelwaarde

11e

Man

01:07:04

15,209

03:56

12

836

Alexander Vanwalleghem

Veldegem

12e

Man

01:07:41

15,07

03:58

13

845

Bart Teirynck

Sint-Kruis-Winkel

13e

Man

01:07:52

15,029

03:59

14

863

Sander van doorn

Terneuzen

14e

Man

01:08:23

14,916

04:01

15

821

Vincent Verleysen

Gent

15e

Man

01:10:05

14,554

04:07

16

868

Luc D'heer

Moerbeke

16e

Man

01:10:11

14,533

04:07

17

847

John van Dijcke

Kloosterzande

17e

Man

01:11:30

14,266

04:12

18

809

Martin Noens

Kemzeke

18e

Man

01:11:41

14,229

04:13

19

855

Sofie Claus

Sinaai

1e

Vrouw

01:11:46

14,213

04:13

20

819

Ruben Boutens

Rotterdam

19e

Man

01:12:44

14,024

04:16

21

822

Endy Slock

Axel

20e

Man

01:12:49

14,008

04:17

22

844

Herman Kuyer

Terneuzen

21e

Man

01:13:07

13,95

04:18

23

848

Jo Verfaillie

oostakker

22e

Man

01:13:46

13,827

04:20

24

810

Dimitri Cuyvers

Stekene

23e

Man

01:14:21

13,719

04:22

25

881

Geerd de Ryck

stekene

24e

Man

01:18:00

13,077

04:35

26

815

Philip Braem

Vogelwaarde

25e

Man

01:18:05

13,063

04:35

27

843

Evert Kuijk

Terneuzen

26e

Man

01:18:21

13,019

04:36

28

828

Rudy Michiels

Oosterzele

27e

Man

01:18:25

13,007

04:36

29

874

Erik Bolleman

Axel

28e

Man

01:18:56

12,922

04:38

30

856

Theo Roels

Kloosterzande

29e

Man

01:19:07

12,892

04:39

31

842

Ebe Blaauw

Terneuzen

30e

Man

01:19:24

12,846

04:40

32

858

Marc Corijn

Terneuzen

31e

Man

01:20:35

12,658

04:44

33

878

Gerald Monteyne

Oost-Eeklo

32e

Man

01:20:59

12,595

04:45

34

853

Sjakkie van den Broeke

Hoek

33e

Man

01:21:01

12,59

04:45

35

876

Stefaan Heirman

Moerbeke

34e

Man

01:21:04

12,582

04:46

36

864

Selena Temmerman

Kemzeke

2e

Vrouw

01:21:22

12,536

04:47

37

865

Dirk de Bosscher

`Lokeren

35e

Man

01:22:20

12,389

04:50

38

840

Ivan de Keyser

Waasmunster

36e

Man

01:22:23

12,381

04:50

39

814

J.P. Lepoudre

Ichtegem

37e

Man

01:22:29

12,366

04:51

40

866

Jaques Zaman

Tereuzen

38e

Man

01:23:58

12,148

04:56

41

841

Ferdie de Klerk

Terneuzen

39e

Man

01:24:00

12,143

04:56

42

889

wim strobbe

kloosterzande

40e

Man

01:24:07

12,126

04:56

43

816

Guy van Severen

Lovendegem

41e

Man

01:24:24

12,085

04:57

44

861

Jan Magnus

borsbeek

42e

Man

01:25:29

11,932

05:01

45

831

Gwen Krawinkel

Lier

43e

Man

01:25:32

11,925

05:01

46

835

Sabine Vasseur

Axel

3e

Vrouw

01:25:57

11,867

05:03

47

886

Ronald d'Hondt

Kemzeke

44e

Man

01:26:00

11,86

05:03

48

880

Maarten Drayer

Zaamslag

45e

Man

01:26:16

11,824

05:04

49

867

Rene Vink

Terneuzen

46e

Man

01:26:22

11,81

05:04

50

862

Wim Lockefeir

Nieuw-Namen

47e

Man

01:26:30

11,792

05:05

51

818

Marc de Baets

Heusden

48e

Man

01:27:07

11,708

05:07

52

885

d. Nachtegael

-

49e

Man

01:28:06

11,578

05:10

53

839

Dirk van den Hoecke

Zaamslag

50e

Man

01:28:23

11,541

05:11

54

869

Nadia Bleyenberg

Nieuw-Namen

4e

Vrouw

01:28:28

11,53

05:12

55

850

Frans Verwilligen

Hulst

51e

Man

01:28:33

11,519

05:12

56

870

Marco bakker

Axel

52e

Man

01:28:42

11,499

05:13

57

887

Jacco Koekoek

Axel

53e

Man

01:28:47

11,489

05:13

58

832

Arnold Mannaert

ossenisse

54e

Man

01:29:31

11,395

05:15

59

803

Michael verstraten

Moerbeke-waas

55e

Man

01:30:19

11,294

05:18

60

873

Paul obbels

Nijlen

56e

Man

01:31:22

11,164

05:22

61

872

Marcel Decanck

Bottelare

57e

Man

01:31:27

11,154

05:22

62

871

Jacco Lucasse

Zaamslag

58e

Man

01:32:06

11,075

05:25

63

824

William de Block

Terneuzen

59e

Man

01:33:36

10,897

05:30

64

888

Filip Goeman

Waarschoot

60e

Man

01:34:26

10,801

05:33

65

838

Harry Durick

Kalken

61e

Man

01:36:02

10,621

05:38

66

851

Els Zweistra

Terneuzen

5e

Vrouw

01:39:01

10,301

05:49

67

860

Louis van der Steen

Gent

62e

Man

01:39:34

10,244

05:51

68

801

William Verdonck

Beveren-Waas

63e

Man

01:40:31

10,148

05:54

69

854

Romain Bolssens

Kieldrecht

64e

Man

01:41:20

10,066

05:57

70

884

Maurice D'haese

Lokeren

65e

Man

01:41:30

10,049

05:58

71

875

Linda de Gooi

sint-Kruis-Winkel

6e

Vrouw

01:42:03

9,995

06:00

72

879

Philip de Vroe

Sleidinge

66e

Man

01:42:07

9,989

06:00

73

807

Mari Jeane de Keyser

Aalter

7e

Vrouw

01:42:16

9,974

06:00

74

846

Kimberly van Waesberghe

Sint-Pauwels

8e

Vrouw

01:44:15

9,784

06:07

75

808

Carlos de Willmacker

Aalter

67e

Man

01:46:36

9,568

06:16

76

812

Antoine Mathys

De Pinte

68e

Man

01:47:58

9,447

06:21

77

820

Wim Coppieters

Strombeek-Bever

69e

Man

01:48:03

9,44

06:21

78

877

Rudy van de Velde

Wachtebeke

70e

Man

01:48:09

9,431

06:21

79

830

Johnny Dooms

Terneuzen

71e

Man

01:48:17

9,42

06:22

Erpelkappersloop 14/02/2015 - 9,2 Kilometer

Plts

StNr

Naam

Woonplaats

Uitsl

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----

-----

-------------------------

--------------------  ----

------

-----

--------

------

-------

1

644

Mark Verhage

Zaamslag

1e

Man

32:00:00

18

03:20

2

674

Dider Verlee

Sinaai

2e

Man

34:27:00

16,72

03:35

3

682

Martijn Kox

Westdorpe

3e

Man

34:58:00

16,473

03:38

4

664

Joos Pauwels


4e

Man

35:20:00

16,302

03:40

5

648

Dennis van den Broeke

Heikant

5e

Man

35:42:00

16,134

03:43

6

645

Tonny Lauret

Zaamslag

6e

Man

36:18:00

15,868

03:46

7

675

Remco Ivens

Stekene

7e

Man

37:33:00

15,34

03:54

8

666

Jeroen van Dijk

Kloosterzande

8e

Man

38:27:00

14,98

04:00

9

680

Peter de Clerck

Waarschoot

9e

Man

38:52:00

14,82

04:02

10

681

Arjan Deurwaarder

Axel

10e

Man

38:56:00

14,795

04:03

11

672

Alain Lippens

Ertvelde

11e

Man

39:36:00

14,545

04:07

12

655

Chris de Groote

Zelzate

12e

Man

39:41:00

14,515

04:08

13

653

Arnor Everaert

Zelzate

13e

Man

39:50:00

14,46

04:08

14

625

Arne Lippens

Lovendegem

14e

Man

40:10:00

14,34

04:11

15

613

Rudi de Caluwe

Sas van Gent

15e

Man

40:14:00

14,316

04:11

16

640

Frank Schoof


16e

Man

40:19:00

14,287

04:11

17

634

Alwin Bolleman

Axel

17e

Man

40:25:00

14,252

04:12

18

624

Cathy Poppe

Terneuzen

1e

Vrouw

40:28:00

14,234

04:12

19

614

Willem van der Heyden

Kieldrecht

18e

Man

40:32:00

14,211

04:13

20

690

Gilles Faas

Terneuzen

19e

Man

40:37:00

14,181

04:13

21

607

Patrick Roosenboom

Zele

20e

Man

40:49:00

14,112

04:15

22

619

Gino van Eetvelt

Belsele

21e

Man

40:56:00

14,072

04:15

23

667

Jean Pierre Nolet

Axel

22e

Man

41:08:00

14,003

04:17

24

657

Gert de Groote

Zelzate

23e

Man

41:27:00

13,896

04:19

25

659

Gunther de Cock

Stekene

24e

Man

41:45:00

13,796

04:20

26

646

Chris Schelhaus

Oudenaarde

25e

Man

41:52:00

13,758

04:21

27

656

Kevin de Wolf

Zelzate

26e

Man

41:57:00

13,731

04:22

28

677

Leon Baumhoven

Terneuzen

27e

Man

42:01:00

13,709

04:22

29

654

Jos van Gremberghe

Koewacht

28e

Man

42:07:00

13,676

04:23

30

663

Bennie Bouterse

Terneuzen

29e

Man

42:32:00

13,542

04:25

31

600

Luc Kusseneers

Rumst

30e

Man

42:42:00

13,489

04:26

32

638

Monique Allefs

Hulst

2e

Vrouw

42:46:00

13,468

04:27

33

639

Ko de Bruyne

Kloosterzande

31e

Man

42:49:00

13,453

04:27

34

649

Jochem de Beelde

Sint Niklaas

32e

Man

42:52:00

13,437

04:27

35

636

Werner de Witte

Nieuw Namen

33e

Man

42:58:00

13,406

04:28

36

662

Leo Kayser

Terneuzen

34e

Man

43:02:00

13,385

04:28

37

609

Rony Adriaenssens

Lokeren

35e

Man

43:07:00

13,359

04:29

38

673

Johan Derrer

Middelburg

36e

Man

43:12:00

13,333

04:30

39

660

Ronny Smet

Sinaai

37e

Man

43:38:00

13,201

04:32

40

665

Rudy Vlyminck

ST Gillis Waas

38e

Man

43:44:00

13,171

04:33

41

669

Simon Harinck

Terneuzen

39e

Man

43:53:00

13,126

04:34

42

621

Natasja de Booy


3e

Vrouw

44:00:00

13,091

04:35

43

603

Patrick Dankaart

Axel

40e

Man

44:12:00

13,032

04:36

44

610

Patrick Ceuppens

Halle

41e

Man

44:41:00

12,891

04:39

45

676

Saskia Dankaart

Axel

4e

Vrouw

45:18:00

12,715

04:43

46

601

Ludo Bogemans

Lier

42e

Man

45:23:00

12,692

04:43

47

679

William Helskens


43e

Man

46:06:00

12,495

04:48

48

635

Erno Dupon

Kieldrecht

44e

Man

46:23:00

12,418

04:49

49

623

Wanda Zegers

Terneuzen

5e

Vrouw

46:40:00

12,343

04:51

50

658

Jan Boonman

Axel

45e

Man

47:34:00

12,109

04:57

51

684

Kees van Geloof

Hulst

46e

Man

47:43:00

12,071

04:58

52

604

Kristof van de Wiele

Oudenaarde

47e

Man

47:47:00

12,054

04:58

53

686

Hendrik de Maayer

Nieuw Namen

48e

Man

47:50:00

12,042

04:58

54

668

Freer van Roeyen

Axel

49e

Man

48:07:00

11,971

05:00

55

618

Claudia Paelinck

Puivelde/Belsele

6e

Vrouw

48:16:00

11,934

05:01

56

620

Monique Vervaet

Walsoorden

7e

Vrouw

48:19:00

11,921

05:01

57

612

Ron Abuys


50e

Man

48:39:00

11,84

05:04

58

622

Ludwig van Geyte


51e

Man

48:43:00

11,823

05:04

59

616

Jan de Mits

Kluizen

52e

Man

48:51:00

11,791

05:05

60

615

Andrea Vermote

Eeregem

8e

Vrouw

48:53:00

11,783

05:05

61

643

Hubert Roels

Kloosterzande

53e

Man

49:24:00

11,66

05:08

62

692

Gertjan Meijer


54e

Man

49:35:00

11,617

05:09

63

678

Daan Dieleman

Zaamslag

55e

Man

49:51:00

11,555

05:11

64

661

Isabelle Jacobs

Lokeren

9e

Vrouw

49:53:00

11,547

05:11

65

641

Michaela Boone

Hulst

10e

Vrouw

49:56:00

11,535

05:12

66

642

Stefan de Wert


56e

Man

50:02:00

11,512

05:12

67

617

Jurgen de Bruyne

Sinaai

57e

Man

50:09:00

11,486

05:13

68

688

Mia Clijmans


11e

Vrouw

50:12:00

11,474

05:13

69

691

Leni van Belzen

Axel

58e

Man

50:20:00

11,444

05:14

70

685

Jan de Zwarte

Axel

59e

Man

50:31:00

11,402

05:15

71

670

Annelies Rombaut

Kieldrecht

12e

Vrouw

50:40:00

11,368

05:16

72

629

Pierre Tondeleir

Laarne

60e

Man

50:47:00

11,342

05:17

73

651

Rony Pede

Waarschoot

61e

Man

50:50:00

11,331

05:17

74

628

Jaqueline dエHont

Kuitaart

13e

Vrouw

51:04:00

11,279

05:19

75

626

Mark dエHont

Kuitaart

62e

Man

51:11:00

11,254

05:19

76

605

Nic Verkinderen

Gent

63e

Man

51:22:00

11,213

05:21

77

631

Aureel Lippens

Waarschoot

64e

Man

51:25:00

11,203

05:21

78

671

Gerard Klapwijk

Axel

65e

Man

51:39:00

11,152

05:22

79

637

Marian van Voren

Terneuzen

14e

Vrouw

52:21:00

11,003

05:27

80

689

Jolanda Jasperse

Terneuzen

15e

Vrouw

53:11:00

10,83

05:32

81

683

Rene de Bakker

Hulst

66e

Man

53:53:00

10,69

05:36

82

650

Cedric de Beelde

Sint Niklaas

67e

Man

54:30:00

10,569

05:40

83

632

Rudi van Waesberghe

Sint Pauwels

68e

Man

55:50:00

10,316

05:48

84

606

Marcel Houtrelle

Brussel

69e

Man

56:13:00

10,246

05:51

85

630

Jurgen Lippens

Waarschoot

70e

Man

57:12:00

10,07

05:57

86

633

Aime Samson

ST Pauwels

71e

Man

01:00:21

9,544

06:17

87

652

Samantha van Doorn

Terneuzen

16e

Vrouw

01:01:56

9,3

06:27

88

647

Dick Verhelst

Zaamslag

72e

Man

01:03:42

9,042

06:38

89

608

Lizette Beelen

Halle

17e

Vrouw

01:04:00

9

06:40

90

611

Greta de Vijlder

St Gillis Waas

18e

Vrouw

01:04:30

8,93

06:43

Erpelkappersloop 14/02/2015 - 5,95 Kilometer

Nr

St.Nr

Naam

Woonplaats

Uitslag

cat.

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km


-----

-------------------------

--------------------

----  ------

-----

--------

------

-------

1

512

Gunter D'Hondt

Ronse

1e

Man

20:52

17,109

03:30

2

513

Frederik de Backer

Waregem

2e

Man

21:19

16,747

03:34

3

522

Frank v.d. Branden

St Jansteen

3e

Man

21:59

16,24

03:41

4

532

Ronny Wagenaer

Melsele

4e

Man

22:15

16,045

03:44

5

536

Tim Buysse

Assenede

5e

Man

22:22

15,961

03:45

6

545

Matti Buysse

Steekene

6e

Man

23:29

15,202

03:56

7

544

Nick Wieland

Axel

7e

Man

23:46

15,021

03:59

8

525

Tony Demaret

St Kruis-Winkel

8e

Man

24:00:00

14,875

04:02

9

547

Niels Kolijn

Axel

9e

Man

24:44:00

14,434

04:09

10

519

Stefan van den Broecke

Axel

10e

Man

24:58:00

14,299

04:11

11

517

Douwe Wortman

Axel

11e

Man

25:04:00

14,242

04:12

12

524

Rudy van Halle

Veltem

12e

Man

25:11:00

14,176

04:13

13

535

Danny Verduyn

Zuiddorpe

13e

Man

25:24:00

14,055

04:16

14

542

Fabricio De Groote

Gent

14e

Man

25:29:00

14,009

04:16

15

510

Jachim van Gasse

St Pauwels

15e

Man

26:05:00

13,687

04:23

16

538

Nick Neyt

Zelzate

16e

Man

26:40:00

13,388

04:28

17

523

Gregory van de Kerckhove

Kuurne

17e

Man

26:46:00

13,337

04:29

18

540

Gert-Jan Menheere

Hulst

18e

Man

27:01:00

13,214

04:32

19

553

Marc Goris

Vosselaar

19e

Man

28:04:00

12,72

04:43

20

533

Fonds Wagenaer

Melsele

20e

Man

28:31:00

12,519

04:47

21

550

Janz Konich

Hoogstraten

21e

Man

28:50:00

12,382

04:50

22

515

Koen Tuytenberg

Kruishouten

22e

Man

29:00:00

12,31

04:52

23

516

Wendy van de Velde

Kruishouten

1e

Vrouw

29:02:00

12,296

04:52

24

502

Freddy Verstichel

Stekene

23e

Man

29:06:00

12,268

04:53

25

527

Jan Verbeke

Antwerpen

24e

Man

29:11:00

12,233

04:54

26

551

Josa van der Vliet

Terneuzen

2e

Vrouw

29:43:00

12,013

04:59

27

555

Brian Koekkoek

Axel

25e

Man

32:20:00

11,041

05:26

28

554

Sem de Keizer

Axel

26e

Man

32:23:00

11,024

05:26

29

520

William Bolleman

Axel

27e

Man

32:44:00

10,906

05:30

30

526

Veerle Van Rentergem

St Kruis-Winkel

3e

Vrouw

32:47:00

10,89

05:30

31

503

Andre Maas

Tereneuzen

28e

Man

34:02:00

10,49

05:43

32

546

Bram Dees

Phillephine

29e

Man

34:29:00

10,353

05:47

33

521

Andre Pieters

Terneuzen

30e

Man

34:58:00

10,21

05:52

34

529

Johan de Beelde

St Niklaas

31e

Man

35:02:00

10,19

05:53

35

552

Nancie France Dubs

St Kruis-Winkel

4e

Vrouw

35:08:00

10,161

05:54

36

505

Annich van der Straeten

Westdorpe

5e

Vrouw

35:34:00

10,037

05:58

37

537

Jac Verberkmoes

Axel

32e

Man

35:54:00

9,944

06:02

38

543

Arseme van laeken

Assenende

6e

Vrouw

36:02:00

9,907

06:03

40

539

Francesca de Groote

St Amandsberg

7e

Vrouw

36:16:00

9,844

06:05

41

556

Juliana Hoogenberg

Axel

8e

Vrouw

36:55:00

9,67

06:12

42

506

Josph Claes

Keerbeke

33e

Man

37:09:00

9,61

06:14

43

541

Guido de Vliegher

Bachte Maria Leerne

34e

Man

37:16:00

9,58

06:15

44

514

Georges Colman

Rupelmonde

35e

Man

38:10:00

9,354

06:24

45

507

Andre van Goethem

St Gillis

36e

Man

38:47:00

9,205

06:31

46

511

Marie Jeanne Weemaes

St Gillis-Waes

9e

Vrouw

40:22:00

8,844

06:47

Appelloop 8/11/2014 - 5,9 Kilometer

Plts

StNr

Naam

Woonplaats

Plts

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----

-----

-------------------------

--------------------

-----

-----

--------

------

-------

1

513

Frederik de Bakker

Waregem

1e

Man

20:49

17,15

03:29

2

529

Benny Cornu

Stekene

2e

Man

22:17

16,021

03:44

3

543

Tim Buijsse

Assenede

3e

Man

23:02

15,499

03:52

4

552

Marlon Roels

Terneuzen

4e

Man

23:03

15,488

03:52

5

545

Danny de Baere

Waasmunster

5e

Man

23:33

15,159

03:57

6

554

Matti Buysse

Stekene

6e

Man

23:40

15,085

03:58

7

538

Tony Demaret

St. Kruis Winkel

7e

Man

24:34:00

14,532

04:07

8

558

Joakim van Gasse

St Pauwels

8e

Man

24:41:00

14,463

04:08

9

553

Shirly Kerkhove

7

1e

Vrouw

24:46:00

14,415

04:09

10

546

Jimmy Maene

Oostende

9e

Man

24:58:00

14,299

04:11

11

562

Ardjan Deurwaarder

Axel

10e

Man

25:13:00

14,157

04:14

12

511

Danny de Groote

Gent

11e

Man

25:30:00

14

04:17

13

502

Douwe Wortman

Axel

12e

Man

25:44:00

13,873

04:19

14

561

Pol van de Vijver

Hulst

13e

Man

26:34:00

13,438

04:27

15

515

Gregory v.d. Kreckhove

Kuurne

14e

Man

26:38:00

13,404

04:28

16

555

Omar Hillaert

Westdorpe

15e

Man

27:02:00

13,206

04:32

17

526

Jonas Wagenaer

melsele

16e

Man

27:43:00

12,88

04:39

18

556

Bruno van Aelenberg

Koekelberg

17e

Man

27:52:00

12,811

04:41

19

522

Pascal Rikers

Sas v. Gent

18e

Man

28:13:00

12,652

04:44

20

539

Wendy v.d. velde

Kruishouten

2e

Vrouw

28:44:00

12,425

04:49

21

540

Koen Tuyteleers

Kruishoutem

19e

Man

28:47:00

12,403

04:50

22

549

Ronald Roctus

Tereneuzen

20e

Man

28:50:00

12,382

04:50

23

564

Gert-Jan Menheere

Hulst

21e

Man

28:58:00

12,325

04:52

24

547

Roni de Geest

St Pauwels

22e

Man

29:17:00

12,191

04:55

25

542

Jan Verbeke

Antwerpen

23e

Man

29:30:00

12,102

04:57

26

516

Ludwig van Geyte

Zele

24e

Man

29:45:00

12

04:59

27

544

Linda Vanrijckeghem

Waasmunster

3e

Vrouw

29:53:00

11,946

05:01

28

510

Roger Hys

Vrasene

25e

Man

30:06:00

11,86

05:03

29

535

Caroline Govaere

St. Amandsberg

4e

Vrouw

30:22:00

11,756

05:06

30

533

Michael Verstraeten

Moerbeke Waes

26e

Man

31:07:00

11,473

05:13

31

505

Irene Goethals

Oostakker

27e

Man

31:20:00

11,394

05:15

32

503

Freddy Vertichele

Stekene

28e

Man

31:53:00

11,197

05:21

33

519

Stefen Slock

Axel

29e

Man

31:56:00

11,18

05:22

34

536

Jolanda Scheele

Axel

5e

Vrouw

32:02:00

11,145

05:23

35

537

Veerle van Remtergem

St. Kruis Winkel

6e

Vrouw

32:11:00

11,093

05:24

36

560

Natasja Rijk

Phillipine

7e

Vrouw

32:30:00

10,985

05:27

37

523

Andre Pieters

Terneuzen

30e

Man

32:39:00

10,934

05:29

38

509

Josa v.d. Vliet

Terneuzen

9e

Vrouw

32:44:00

10,906

05:30

39

524

Jessica de Vet

Axel

10e

Vrouw

32:48:00

10,884

05:30

40

512

Andre Maes

Terenuzen

31e

Man

32:49:00

10,879

05:30

41

521

Juliana Hoogenberg

Axel

11e

Vrouw

32:54:00

10,851

05:31

42

532

Anniek v.d. Straeten

Westdorpe

12e

Vrouw

32:58:00

10,829

05:32

43

541

Yves Roovers

Wommelgem

32e

Man

33:03:00

10,802

05:33

44

565

Jeroen Rintjema

Axel

33e

Man