Hoofdmenu

Halve Marathon van Axel 2018

Halve Marathon van Axel

Plts   StNr

Naam

Woonplaats

Plaats

Categ

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----  -----

-------------------------

-------------

----  ------

-----

--------

------

-------

1     83

Kevin de Poorter

Serskamp

1e

Man

01:14:39

16,959

03:32

2      4

Jente Samson

Berlare

2e

Man

01:15:11

16,839

03:33

3     67

Sander d'Hont

Kuitaart

3e

Man

02:15:11

17,839

03:34

4     38

Alain Geerts

Impe

4e

Man

01:16:14

16,607

03:36

5    135

Kevin Brijsbaert

Westvleten

5e

Man

01:16:32

16,542

03:37

6      2

Edwin de Neijs

Kapellebrug

6e

Man

01:16:35

16,531

03:37

7    151

Tom van Driessche

Zele

7e

Man

01:16:39

16,517

03:37

8    192

Frederik Christianens

Berlare

8e

Man

01:17:32

16,328

03:40

9     79

Corne van Belzen

Middelburg

9e

Man

01:19:16

15,971

03:45

10    268

Maarten Dhollander

Stekene

10e

Man

01:19:20

15,958

03:45

11    214

Mark Verhage

Axel

11e

Man

01:19:27

15,935

03:45

12     28

Erwin van den Broeke

Axel

12e

Man

01:19:34

15,911

03:46

13     82

Gino van Broeck

Temse

13e

Man

01:20:48

15,668

03:49

14    109

Wim Sparrentak

St. Laurens

14e

Man

01:21:08

15,604

03:50

15     96

Tim Buysse

Assenede

15e

Man

01:21:55

15,455

03:52

16    103

Christoph Schelfout

Wetteren

16e

Man

01:21:57

15,448

03:53

17    259

Joris Zaman

Nieuw Namen

17e

Man

01:22:05

15,423

03:53

18     96

Tim Buysse

Assenede

18e

Man

01:22:08

15,414

03:53

19    272

Tristan van Velde

Melle

19e

Man

01:22:11

15,405

03:53

20    142

Monica Sanderse

Vlissingen

1e

Vrouw

01:22:14

15,395

03:53

21    197

Jordy Leenknecht

Hulst

20e

Man

01:22:19

15,380

03:54

22    181

Patrick Hembrecht

Sint Gilis Wa

21e

Man

01:22:21

15,373

03:54

23    219

Elke Heirman

De Klinge

2e

Vrouw

01:22:46

15,296

03:55

24    220

Joris de Schepper

Sint Niklaas

22e

Man

01:22:48

15,290

03:55

25     18

Martijn Kox

Westdorpe

23e

Man

01:23:49

15,104

03:58

26    152

Frederik van de Velde

Zele

24e

Man

01:23:53

15,092

03:58

27     34

Emardo de Rijck

St. Jansteen

25e

Man

01:24:20

15,012

03:59

28     57

Didier Verlee

Heikant

26e

Man

01:24:28

14,988

04:00

29     44

Edwin van Alphen

Vlissingen

27e

Man

01:24:29

14,985

04:00

30      7

Pieter Pladdet

Terneuzen

28e

Man

01:24:37

14,962

04:00

31     72

Ramon van de Gift

Kamperland

29e

Man

01:24:42

14,947

04:00

32     37

Heather Dobbelaer

St. Niklaas

30e

Man

01:24:43

14,944

04:00

32    137

Jeremy Rens

Gistel

31e

Man

01:24:45

14,932

04:00

33    243

Jurgen de Clerc

Wondelgem

32e

Man

01:25:31

14,804

04:03

34    136

Glenn Brijsbaert

Westvleteren

33e

Man

01:25:50

14,750

04:04

35    120

Wim de Roos

Stekene

34e

Man

01:25:54

14,738

04:04

36     29

Niki Debakker

Kluisbergen

35e

Man

01:26:01

14,718

04:04

37    190

Erik Goossen

Terneuzen

36e

Man

01:26:04

14,710

04:04

38     12

Lion Baas

Vlissingen

37e

Man

01:26:12

14,687

04:05

39    158

Rudi Willems

Ertvelde

38e

Man

01:26:20

14,664

04:05

40     59

Marnix van den Brande

Terneuzen

39e

Man

01:26:21

14,661

04:05

41    154

Giovanni van Lokeren

Zele

40e

Man

01:26:32

14,630

04:06

42     25

Edwin de Jager

Zuiddorpe

41e

Man

01:26:44

14,596

04:06

43    248

Wim Vercrussen

Nieuw Namen

42e

Man

01:27:13

14,516

04:08

44     61

Martijn de Vries

Middelburg

43e

Man

01:27:16

14,507

04:08

45    178

Sven Vermmeulen

Vlissingen

44e

Man

01:27:47

14,422

04:09

46    108

Matti Buysse

Stekene

45e

Man

01:27:52

14,408

04:09

47    145

Ronald Geertste

Serooskerke

46e

Man

01:27:55

14,400

04:09

48    260

Wouter van Caspel

Oost Souburg

47e

Man

01:27:58

14,392

04:10

49    185

Michel Ridderhof

Middelburg

48e

Man

01:28:14

14,348

04:10

50    189

Tony Demaret

Sint Kruis Wi

49e

Man

01:28:19

14,335

04:11

51    193

Gertjan Boeykens

Hamme

50e

Man

01:28:30

14,305

04:11

52    239

Christian de Meijer

Philippine

51e

Man

01:28:41

14,276

04:12

53    234

Benny Thuy

Sint Jansteen

52e

Man

01:28:57

14,233

04:12

54    150

Kris Cornelis

Zele

53e

Man

01:29:04

14,214

04:13

55     91

Edwin de la Ruelle

Koewacht

54e

Man

01:29:29

14,148

04:14

56    119

Kenny Engels

Zingem

55e

Man

01:29:33

14,137

04:14

57     19

Gert Jan Verbrugge

Goes

56e

Man

01:29:36

14,129

04:14

58    240

Jeroen vd Broeke

Terneuzen

57e

Man

01:29:57

14,074

04:15

59     94

Sjef Goris

Middelburg

58e

Man

01:30:18

14,020

04:16

60     14

Richard van der Werf

Oosterland

59e

Man

01:30:51

13,935

04:18

61    252

Arne Lippens

Waarschoot

60e

Man

01:30:54

13,927

04:18

62    188

Ada Geuze

Middelburg

3e

Vrouw

01:30:57

13,920

04:18

63    160

Marcel Adriaanse

Middelburg

61e

Man

01:31:00

13,912

04:18

64     85

Kevin Lossie

St. Niklaas

62e

Man

01:31:11

13,884

04:19

65    111

Ken Hunninck

Haaltert

63e

Man

01:31:22

13,856

04:19

66    215

Filip van Goethem

Sint Giliswaas

64e

Man

01:32:14

13,726

04:22

67    141

Steven Beirnaert

Lokeren

65e

Man

01:32:21

13,709

04:22

68    118

Menno den Dekker

Terneuzen

66e

Man

01:32:22

13,706

04:22

69     70

Franky Beljaars

Vlissingen

67e

Man

01:32:26

13,696

04:22

70     88

Peter van Lit

Middelburg

68e

Man

01:32:31

13,684

04:23

71    146

Cathy Poppe

Terneuzen

4e

Vrouw

01:32:34

13,677

04:23

72    269

Lies Hoorelbeke

Stekene

5e

Vrouw

01:33:36

13,526

04:26

73     11

Mattheo Moerland

Oosterland

69e

Man

01:33:42

13,511

04:26

74    172

Thijs Jasperse

Clinge

70e

Man

01:33:57

13,475

04:27

75    116

Rene Florussen

Terneuzen

71e

Man

01:33:59

13,470

04:27

76    174

Roland Bracke

Sint Gilis Waas

72e

Man

01:34:26

13,406

04:28

77    199

Danny Meeus

Nijlen

73e

Man

01:35:13

13,296

04:30

78    100

Joakim van Gasse

St. Pauwels

74e

Man

01:35:17

13,287

04:30

79    163

Geerd de Ryck

Steken

75e

Man

01:35:26

13,266

04:31

80     55

Niek van Belzen

Middelburg

76e

Man

01:35:35

13,245

04:31

81     33

Patrick Vervaet

St. Jansteen

77e

Man

01:35:41

13,231

04:32

82     42

Sjakkie van de Broeke

Terneuzen

78e

Man

01:35:58

13,192

04:32

83    204

Patrick de Waard

Lochristi

79e

Man

01:36:04

13,178

04:33

84    127

Jan Joris Jooss

Goes

80e

Man

01:36:08

13,169

04:33

85     56

Filip Ooghe

Erpe

81e

Man

01:36:14

13,156

04:33

86    144

Edwin Geluk

Heinkenzand

82e

Man

01:36:30

13,119

04:34

87     86

Edwin Thys

Hulst

83e

Man

01:36:56

13,061

04:35

88    202

Herman Krijger

Terneuzen

84e

Man

01:37:11

13,027

04:36

89    273

Andy Corijn

Zelzate

85e

Man

01:37:15

13,018

04:36

90    233

Erik Loof

Terneuzen

86e

Man

01:37:18

13,011

04:36

91     80

Wouter Vanderhaeghen

Gent

87e

Man

01:37:20

13,007

04:36

92    165

Etienne den Toom

Zoetemeer

88e

Man

01:37:22

13,002

04:36

93    253

Gregory Fraikin

Wetteren

89e

Man

01:37:27

12,991

04:37

94    195

Tom van Remoortere

Hulst

90e

Man

01:37:36

12,971

04:37

95     24

Dennis van den Broeke

Axel

91e

Man

01:37:45

12,951

04:37

96    106

Stefan van den Broecke

Axel

92e

Man

01:37:48

12,945

04:38

97     75

Jelle Santes

Sas van Gent

93e

Man

01:37:50

12,940

04:38

98     76

Tom de Puy

IJzendijke

94e

Man

01:37:52

12,936

04:38

99     49

Wendij Verhulst

Essen

6e

Vrouw

01:37:57

12,925

04:38

100    143

Kees v.d.Heijden

Vlissingen

95e

Man

01:37:59

12,921

04:38

101    237

Maurice Steketee

Middelburg

96e

Man

01:38:05

12,907

04:38

102    117

Alexander D'hont

Lokeren

97e

Man

01:38:10

12,896

04:39

103    247

Davy Feirlunch

Moerbeke

98e

Man

01:38:12

12,892

04:39

104    245

Michael Verstraeten

Moerbeke Waes

99e

Man

01:38:14

12,888

04:39

105    139

Sofie Picavet

Zele

7e

Vrouw

01:38:17

12,881

04:39

106      1

Bas Jasperse

Terneuzen

100e

Man

01:38:40

12,831

04:40

107     99

Philip Vioen

Koewacht

101e

Man

01:38:47

12,816

04:40

108     90

Mario Felius

Someren

102e

Man

01:39:07

12,773

04:41

109    162

De Vleeschouwer

Stekene

103e

Man

01:39:11

12,764

04:42

110    177

Andre Meijers

Hoedekenskerk

104e

Man

01:39:14

12,758

04:42

111     62

Melissa ten Kate

Terneuzen

8e

Vrouw

01:39:32

12,719

04:43

112    265

Jan Strymes

Sint Laurens

105e

Man

01:39:42

12,698

04:43

113    121

Guillaume de Jonge

Oost-Souburg

106e

Man

01:40:17

12,624

04:45

114     98

Evert Kuijk

Terneuzen

107e

Man

01:40:28

12,601

04:45

115     66

Eric Dieleman

Terneuzen

108e

Man

01:40:32

12,593

04:45

116    249

Ellen de Wever

Boekhoute

9e

Vrouw

01:40:49

12,557

04:46

117     46

Jochem de Dijcker

Axel

109e

Man

01:40:55

12,545

04:46

118    166

Peter de Decker

Maldegem

110e

Man

01:40:59

12,537

04:47

119    241

Eteinne Kouijzer

Hulst

111e

Man

01:41:02

12,531

04:47

120    218

Bart van Noorden

Yerseke

112e

Man

01:41:09

12,516

04:47

121    173

Frank Schoof

Destelbergen

113e

Man

01:41:34

12,465

04:48

122    170

Wilco Franken

Kappeburg

114e

Man

01:41:59

12,414

04:49

123    110

Gino van Eetvelt

Belsele

115e

Man

01:42:04

12,404

04:50

124    167

John Compiet

Hulst

116e

Man

01:42:23

12,365

04:51

125    129

Ellen Hamelink

Terneuzen

10e

Vrouw

01:42:53

12,305

04:52

126    169

Bjorn de Betue

Sint Jansteen

117e

Man

01:42:58

12,295

04:52

127    115

Erwin Vervaet

Belsele

118e

Man

01:42:59

12,293

04:52

128    236

Eric van Remortel

Goes

119e

Man

01:43:12

12,267

04:53

129    222

Kevin Sermijn

Wachtebeke

120e

Man

01:43:29

12,234

04:54

130    226

Isabel van Nieuwenhuize

Kalken

11e

Vrouw

01:43:35

12,222

04:54

131    227

Bart van Hauwermeiren

Wetteren

121e

Man

01:43:37

12,218

04:54

132    277

Renate v Huffel

Sint Jansteen

12e

Vrouw

01:43:58

12,177

04:55

133    201

Harold de Maat

Terneuzen

122e

Man

01:44:17

12,140

04:56

134    130

Andre van den Hooven

Oost-Sourg

123e

Man

01:45:12

12,034

04:59

135    217

Gerrit Spaans

Goes

124e

Man

01:45:19

12,021

04:59

136     41

Luc Kusseneers

Rumst

125e

Man

01:45:26

12,008

04:59

137    275

Yannick Vastenhout

Terneuzen

126e

Man

01:45:44

11,974

05:00

138     23

William Bolleman

Axel

127e

Man

01:45:52

11,958

05:01

139    250

Heirman

Moerbeke

128e

Man

01:46:22

11,902

05:02

140     63

Koen de Theye

Middelburg

129e

Man

01:46:37

11,874

05:03

141    278

Kurt de Smet

Eeklo

130e

Man

01:46:41

11,867

05:03

142     20

Piet Pijpelink

Terneuzen

131e

Man

01:46:50

11,850

05:03

143    180

Frans Verwilligen

Hulst

132e

Man

01:46:54

11,843

05:03

144    198

Dirk Wagenaer

Steken

133e

Man

01:47:01

11,830

05:04

145    261

Claudia vd Poel

Delft

13e

Vrouw

01:47:05

11,823

05:04

146    207

Marco Wauters

Vogelwaarde

134e

Man

01:47:08

11,817

05:04

147     71

Gino Dhanis

St. Jansteen

135e

Man

01:47:39

11,760

05:06

148    264

Corine de Jonge

Terneuzen

14e

Vrouw

01:47:45

11,749

05:06

149     68

Corina van de Wege

Philippine

15e

Vrouw

01:48:00

11,722

05:07

150    276

Koen Koutstaal

Hulst

136e

Man

01:48:16

11,693

05:07

151    208

Ellen van Leuven

Breda

16e

Vrouw

01:48:23

11,681

05:08

152    179

Bennie Heijmans

Hulst

137e

Man

01:48:39

11,652

05:08

153    235

Margot Thuy

Zeist

17e

Vrouw

01:48:52

11,629

05:09

154    225

Jo Wille

Laarne

138e

Man

01:48:57

11,620

05:09

155     58

Pieter Francois

Uitbergen

139e

Man

01:49:00

11,615

05:09

156    256

Carmen Boogaert

Steken

18e

Vrouw

01:49:15

11,588

05:10

157    157

Patrick Michiels

Nieuw Namen

140e

Man

01:49:18

11,583

05:10

158    156

Willem vd Heyden

Kieldrecht

141e

Man

01:49:30

11,562

05:11

159    267

Pascal van Hulle

Maldegem

142e

Man

01:49:59

11,511

05:12

160    210

Jack Folkersma

Terneuzen

143e

Man

01:50:24

11,467

05:13

161    231

Ronny Smet

Sinaai

144e

Man

01:50:44

11,433

05:14

162     89

Lenn Depooter

Serskamp

145e

Man

01:51:08

11,392

05:16

163    238

Pascal Cotton

Sint Pauwels

146e

Man

01:51:13

11,383

05:16

164    228

Hans Minnaard

Yerseke

147e

Man

01:52:04

11,297

05:18

165    175

Marjan Dhollander Meijer

Sint Gillis W

19e

Vrouw

01:52:08

11,290

05:18

166    254

Johan Brouwers

Ossenisse

148e

Man

01:53:06

11,194

05:21

167    164

Peter Maranus

Aagtekerke

149e

Man

01:53:17

11,176

05:22

168    223

Paul d Haens

Hulst

150e

Man

01:53:37

11,143

05:23

169    251

Etien Ferket

Heikant

151e

Man

01:53:43

11,133

05:23

170    138

Martin de jager

Terneuzen

152e

Man

01:54:05

11,097

05:24

171    216

Marc van der Male

Axel

153e

Man

01:54:21

11,071

05:25

172    122

Glenn de Roos

Lokeren

154e

Man

01:54:22

11,070

05:25

173    186

Jo Cardon

Zele

155e

Man

01:54:30

11,057

05:25

174    271

Stefaan Arryn

Lokeren

156e

Man

01:54:36

11,047

05:25

175    148

Brigitte Roels

Kalken

20e

Vrouw

01:54:42

11,037

05:26

176    147

Ronny de Groene

Kalken

157e

Man

01:54:44

11,034

05:26

177     45

Natalie Sinke

Vlissingen

21e

Vrouw

01:55:07

10,998

05:27

178    159

Berry Knibbeler

Westdorpe

158e

Man

01:55:10

10,993

05:27

179    104

Marco Olivier

Vlissingen

159e

Man

01:55:13

10,988

05:27

180    230

Bas Valckx

Hulst

160e

Man

01:55:57

10,918

05:29

181     40

Steven Vermeulen

Zelzate

161e

Man

01:56:16

10,889

05:30

182     35

Guy van Severen

Lievegem

162e

Man

01:56:24

10,876

05:30

183     69

Pascal Elegeert

Hulst

163e

Man

01:56:35

10,859

05:31

184    212

Ko de Koeyer

Zaamslag

164e

Man

01:56:41

10,850

05:31

185    209

Jonas Heyvoet

Lichtevelde

165e

Man

01:57:04

10,814

05:32

186    187

Marianne Knijf

Philippine

22e

Vrouw

01:57:15

10,797

05:33

187    133

Patrick Ceupens

Halle

166e

Man

01:57:31

10,773

05:34

188    246

Kristof van d

Moerbeke

167e

Man

01:57:33

10,770

05:34

189    280

Nienke Boogmans

Moerbeke

23e

Vrouw

01:57:35

10,767

05:34

190    274

Jolein Daenicnk

Melle

24e

Vrouw

01:57:49

10,746

05:35

191     17

Allan van Alten

Axel

168e

Man

01:57:55

10,736

05:35

192    200

Tony Gouwy

Assende

169e

Man

01:58:07

10,718

05:35

193     77

Arthur Stijns

Oudelande

170e

Man

01:58:40

10,669

05:37

194    224

Piet Beijer

Middelburg

171e

Man

01:58:42

10,666

05:37

195      8

Simone van Kerckhoven

Kloosterzande

25e

Vrouw

01:58:57

10,643

05:38

196     60

Tom Erpelinck

St. Jansteen

172e

Man

01:59:02

10,636

05:38

197     47

Stefan Provoost

Stekene

173e

Man

01:59:34

10,588

05:39

198    244

Danielle Kosten

Hulst

26e

Vrouw

01:59:37

10,584

05:40

199    242

Stephan Schouten

Hulst

174e

Man

01:59:40

10,579

05:40

200    232

Nicole Serrarens

Sint Jansteen

27e

Vrouw

02:00:10

10,535

05:41

201    203

Filip Hoornaert

Eeklo

175e

Man

02:00:37

10,496

05:42

202     39

Daniella de Deckere-Reijn

Hulst

28e

Vrouw

02:01:16

10,440

05:44

203     74

Els Zweistra

Terneuzen

29e

Vrouw

02:01:57

10,381

05:46

204     87

Judith Wentzler

Kloosterzande

30e

Vrouw

02:02:10

10,363

05:47

205    270

Karen de Schepper

Lokeren

31e

Vrouw

02:02:40

10,321

05:48

206    258

Werner Stallaart

Cape Town

176e

Man

02:03:48

10,226

05:52

207     48

Paul Lauryssens

Essen

177e

Man

02:04:13

10,192

05:53

208    168

Elisabeth dehandschutter

Sint Niklaas

32e

Vrouw

02:04:15

10,189

05:53

209    107

Anniek de Rijck-Serrarens

St. Jansteen

33e

Vrouw

02:04:22

10,180

05:53

210    255

Imo Jongepier

Nieuw en sint

178e

Man

02:04:25

10,175

05:53

211    262

Yves Bracke

Zelzate

179e

Man

02:05:03

10,124

05:55

212    263

Mieke Boone

Oosteeklo

34e

Vrouw

02:05:05

10,121

05:55

213    191

Marion Goosen

Terneuzen

35e

Vrouw

02:06:00

10,048

05:58

214    128

Esther Faas

Koewacht

36e

Vrouw

02:07:46

9,909

06:03

215    134

Kristof Masure

Hulst

180e

Man

02:08:02

9,888

06:04

216    257

Ilja Tollenaar

Kloosterzande

37e

Vrouw

02:09:35

9,770

06:08

217    123

Louis van der Steen

Gent

181e

Man

02:13:02

9,516

06:18

218    155

Jessie Verbeke

Sint Laurens

38e

Vrouw

02:14:14

9,431

06:21

219    205

Lieve de Cock

Lokeren

182e

Man

02:14:25

9,418

06:22

220    206

Patricia Vereecke

Lochristi

39e

Vrouw

02:14:34

9,408

06:22

221    182

Edwin Molders

Graauw

183e

Man

02:14:36

9,406

06:22

222     93

Eddy van Boven

Schoonaarde

184e

Man

02:15:57

9,312

06:26

223    132

Charlotte de Baere

Maldegem

40e

Vrouw

02:15:59

9,310

06:26

224    124

Marianne de Baedts

Eeklo

41e

Vrouw

02:16:01

9,308

06:26

225    266

Van Laeken


185e

Man

02:16:04

9,304

06:26

226    279

Rudy van de Velde

Wachtebeke

186e

Man

02:17:27

9,211

06:30

227     50

Jackey Ramos

Schiedam

187e

Man

02:28:01

8,553

07:00

10.6 KM

Plts   StNr

Naam

Woonplaats

Plaats

CAT

Tijd

Km/Uur

Tijd/Km

-----  -----

-------------------------

--------------------

----  ------

-----

--------

------

-------

1    444

Roosenboom

Zele

1e

Man

37:42:00

16,87

03:33

2    465

Jens Taeckens

Oudenaarde

2e

Man

40:17:00

15,788

03:48

3    411

Chris de Smit

Hulst

3e

Man

41:34:00

15,301

03:55

4    423

Alexander v Walleghem

Veldegem

4e

Man

42:47:00

14,866

04:02

5    439

Bart Maes

Sint-Niklaas

5e

Man

42:52:00

14,837

04:02

6    452

Joke de Baets

Kapellen

1e

Vrouw

43:02:00

14,779

04:03

7    453

Tim Willems

Kapellen

6e

Man

43:04:00

14,768

04:03

8    418

Robert van Roon

Breskens

7e

Man

44:14:00

14,378

04:10

9    424

Paul Haertjens

Boekhoute

8e

Man

45:08:00

14,092

04:15

10    401

Ard Koeken

Terneuzen

9e

Man

45:34:00

13,958

04:17

11    455

Katrien van Geertsom

Sint-Niklaas

2e

Vrouw

45:59:00

13,831

04:20

12    471

Luc D'hont

Zaffelare

10e

Man

46:18:00

13,737

04:22

13    464

Bogaert

stekene

3e

Vrouw

46:31:00

13,673

04:23

14    457

Theo de Bot

Koewacht

11e

Man

46:42:00

13,619

04:24

15    402

Patrick Roosenboom

Zele

12e

Man

47:45:00

13,319

04:30

16    419

Frans Daalman

Breskens

13e

Man

48:08:00

13,213

04:32

17    403

Wendy Verschelden

Hamme

4e

Vrouw

48:10:00

13,204

04:32

18    415

Arjen Zuidweg

Yerseke

14e

Man

48:23:00

13,145

04:33

19    414

Adriaan van de Vreede

Kruiningen

15e

Man

48:25:00

13,136

04:34

20    462

Paul de Booij

Lamswaarde

16e

Man

49:24:00

12,874

04:39

21    410

Bennie de Loof

Vlissingen

17e

Man

50:21:00

12,632

04:45

22    409

Rene Goetheer

Wolphaartsdijk

18e

Man

51:55:00

12,250

04:53

23    442

Theo Roels

Kloosterzande

19e

Man

52:38:00

12,084

04:57

24    463

Jack de Booij

hulst

20e

Man

53:46:00

11,829

05:04

25    466

Manouk Fassen

Spui

5e

Vrouw

54:06:00

11,756

05:06

26    405

Wanda Zegers

Terneuzen

6e

Vrouw

54:24:00

11,691

05:07

27    436

Anne-Marie Thomaes

Hoofdplaat

7e

Vrouw

54:28:00

11,677

05:08

28    459

Gerrit Langenberg

Sluiskil

21e

Man

54:32:00

11,663

05:08

29    431

John Guequierre

Middelburg

22e

Man

55:04:00

11,55

05:11

30    427

De Baets

Heusden

23e

Man

55:40:00

11,425

05:15

31    445

Eva van der Steen

Gent

8e

Vrouw

55:57:00

11,367

05:16

32    428

Ludwig van Geyte

Zele

24e

Man

56:03:00

11,347

05:17

33    437

Pim Vinke

Axel

25e

Man

56:29:00

11,26

05:19

34    447

Bart Lannoo

aalter

26e

Man

57:13:00

11,116

05:23

35    422

Hilde Moens

Dendermonde

9e

Vrouw

58:10:00

10,934

05:29

36    406

Willy Merckx

Stekene

27e

Man

58:13:00

10,925

05:29

37    472

Mia Clymans

Vosselaar

10e

Vrouw

58:26:00

10,884

05:30

38    473

Marc Goris

Vosselaar

28e

Man

58:28:00

10,878

05:30

39    430

Ilse Picavet

Sint-Amandsberg

11e

Vrouw

58:33:00

10,863

05:31

40    416

Leo Hoekma

Koewacht

29e

Man

58:37:00

10,85

05:31

41    461

Didier van Nieuwehuyse

Assenede

30e

Man

58:41:00

10,838

05:32

42    413

Jaqueline Meijers

Hoedekenskerke

12e

Vrouw

58:43:00

10,832

05:32

43    460

Ronald Breepoel

Sluiskil

31e

Man

58:44:00

10,829

05:32

44    417

Philippe van Geertruy

Ekeren

32e

Man

59:02:00

10,774

05:34

45    458

Marieke Olthuis

Apeldoorn

13e

Vrouw

59:06:00

10,761

05:34

46    443

Hubert Roels

Kloosterzande

33e

Man

59:18:00

10,725

05:35

47    404

Jeroen Kerpel

Wemeldinge

34e

Man

59:23:00

10,71

05:36

48    432

Carla Zegers

Koewacht

14e

Vrouw

59:25:00

10,704

05:36

49    450

annelies Rombout

Kieldrecht

15e

Vrouw

59:26:00

10,701

05:36

50    425

Alex van Leuven

St. Jan Steen

35e

Man

59:30:00

10,689

05:36

50    447

Bart Lannoo

Aalter

36e

Man

59:30:00

10,685

05:36

51    426

Mathijs Bijlsma

Sas van Gent

37e

Man

01:00:26

10,524

05:42

52    407

Agnes Deboeverie

Berlare

16e

Vrouw

01:01:08

10,403

05:46

53    408

Bart Verholen

Berlare

38e

Man

01:01:11

10,395

05:46

54    434

Marc Wiilems

Dendermonde

39e

Man

01:02:05

10,244

05:51

55    429

Didier van de Balcke

Gent

40e

Man

01:02:08

10,236

05:51

56    433

Carlo de Deckere

Hulst

41e

Man

01:03:27

10,024

05:59

57    454

Sheila Baars

Axel

17e

Vrouw

01:03:42

9,984

06:00

58    451

Frederik van de Velde

Kruizen

42e

Man

01:04:11

9,909

06:03

59    470

Domien van Parys

Westdorpe

43e

Man

01:04:19

9,889

06:04

60    456

Michiel Olthuis

Sint jan Steen

44e

Man

01:05:04

9,775

06:08

61    440

Jan de Jonge

Driewegen

45e

Man

01:05:30

9,71

06:10

62    438

Romain Bolssens

Kieldrecht

46e

Man

01:06:11

9,61

06:14

63    412

Ine de Deyne

Kemzeke

18e

Vrouw

01:07:49

9,378

06:23

64    469

Antoine Mathys

de Pinte

47e

Man

01:15:28

8,428

07:07

65    468

Carine Buysse

Evergem

19e

Vrouw

01:15:31

8,422

07:07